Bus
Polska
Szwajcaria

Podróżuj z nami na trasie Polska Szwajcaria zawsze, gdy tego potrzebujesz. Jesteśmy stale w pełnej gotowości, by po Ciebie przyjechać i dowieźć bezpośrednio na miejsce. Cechuje nas indywidualne podejście do pasażerów i dbałość o każdy szczegół. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy, pozwoliło nam stworzyć usługi najwyższej jakości z dużą dbałością o pasażerów. Korzystanie z naszej oferty jest łatwe i dostępne dla wszystkich. Podstawowym i jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, by wyruszyć z nami w podróż jest rezerwacja biletu, której można dokonać telefonicznie.

REZERWACJA

Tel. / +48 609 121 997

Do Szwajcarii: wtorek i piątek
Do Polski: środa i sobota

Komfort podróżowania z Szwajcaria bus

Wybieraj przewozy z adresu pod adres bez dodatkowych kosztów

Wszystkie nasze usługi dotyczące kierunku busy Polska Szwajcaria zapewniają podróż w przyjaznym systemie Door to Door. Taki rodzaj transportu zapewnia przejazd spod adresu, który wybierze pasażer bezpośrednio na miejsce, w które potrzebuje dojechać. Cała podróż odbywa się bez przesiadek i z zaplanowanymi według potrzeb pasażerów postojami. System Door to Door wiąże się również z oszczędnością pieniędzy i czasu, ponieważ pasażerowie nie muszą się martwić o dodatkowe dojazdy i bilety.

Busy Polska Szwajcaria zapewniają wysoki komfort pod każdym względem. Nowe pojazdy i wyjątkowe wyposażenie pozwalają na wygodną podróż pełną relaksu. W samochodach każdy znajdzie zajęcie dla siebie, ponieważ zapewniamy: DVD z zapleczem filmowym, WiFi, gniazdka 220-230 V, radio, klimatyzację, ekspres do kawy i wile innych. Dbamy o to, by podróżujący z nami pasażerowie czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Bus Polska Szwajcaria dla Ciebie

Dowiedz się co robimy i jak pracujemy

Przewóz osób

Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu transportu na trasie Polska Szwajcaria. Zapewniamy wysoki komfort, bezpieczeństwo oraz szybkie dojazdy prosto do celu.

Paczki Polska Szwajcaria

Prześlij paczkę w systemie Door to Door bez dodatkowych dojazdów i opłat. Wystarczy, że zamówisz transport telefonicznie, a przyjedziemy i odbierzemy pakunek bezpośrednio z Twoich rąk.

Przeprowadzki

Dzięki naszym usługom przeprowadzki do Szwajcarii stają się łatwe i szybkie. Zamów transport, a przyjedziemy i pomożemy spakować rzeczy jeśli tego potrzebujesz. Zapewniamy szeroki zakres możliwości.