Busy ze
Szwajcarii

Do Polski

Transportem zajmujemy się od wielu lat, ale linia Szwajcaria to nasz nowy kierunek, który powstał z myślą o pasażerach. Na pierwszym miejscu stawiamy komfort, wygodę i potrzeby osób podróżujących z nami, dlatego nasze pojazdy są nowe i indywidualnie wyposażone. W każdą podróż wyruszamy 9-cio osobowymi busami, dzięki temu zapewniamy mnóstwo miejsca dla każdego. Organizując wyjazdy bardzo dbamy o każdy szczegół, słuchamy potrzeb i w rezultacie stale ulepszamy swoje usługi. Busy ze Szwajcarii do Polski w naszym wykonaniu zapewniają bezpieczny powrót do domu.

REZERWACJA

Tel. / +48 609 121 997

Dni wyjazdu do Szwajcarii:
środa i sobota

Przewozy ze Szwajcarii

Przewozy z domu pod dom w niskiej cenie

Postawiliśmy na wysokiej jakości usługi, ale zadbaliśmy również by wyróżniały się niewygórowaną ceną . Busy ze Szwajcarii do Polski w naszej ofercie gwarantują tanie bilety, które zapewniają o wile więcej niż sam przejazd. Z nami podróżujesz zawsze w systemie Door to Door czyli spod adresu pod adres, co zwalnia z dodatkowych kosztów dojazdów. Zakup biletu zapewnia również możliwość zabrania dużego bagażu. Wybierając nasze busy przez całą drogę możesz rozkoszować się świeżą kawą prosto z ekspresu bez dodatkowych opłat.

Komfort to dla nas podstawa, dlatego wszystkie pojazdy w naszej flocie są nowe i wyposażone w DVD, WiFi, gniazdka, ekspres do kawy, klimatyzację, radio i wile innych. Zadbaliśmy również o atmosferę, w tym celu wybraliśmy przyjazne kolory tapicerki oraz nierażące oświetlenie, które pozwala na wygodne czytanie. Jednocześnie siedzenia w naszych pojazdach są duże, regulowane i z zachowaną odpowiednią ilością przestrzeni na nogi.

Busy ze Szwajcarii do Polski

Najczęściej wybierane przewozy na trasie Szwajcaria Polska

Komfort podróżowania

To dla nas bardzo istotna cecha naszych usług. Z dużym zaangażowaniem wybraliśmy i wyposażyliśmy swoje busy we wszystko, co najlepsze, by każda podróż była przyjemna.

Paczki do Szwajcarii

Przesyłaj paczki z nami i miej pewność, że zawsze dotrą na miejsce bez uszkodzeń i w bardzo szybkim czasie. W paczkach możesz przekazywać niemal wszystko o różnej wielkości i wadze.

Przeprowadzki do Polski

Z nami Twoja przeprowadzka będzie o wiele łatwiejsza. Zorganizujemy wszystko za Ciebie, pomożemy spakować meble i rzeczy. Nie musisz rozstawać się z ulubionymi przedmiotami.