Busy z
Polski do
Szwajcarii

Jakość naszych usług jest wygórowana, a dzieje się tak pod wpływem doświadczenia, które zdobywaliśmy latami podróżując po Europie. Wszystkie udogodnienia, które według nas są niezbędne do komfortowych podróży zastosowaliśmy w naszych pojazdach. Staramy się by nasi pasażerowie wybierający busy z Polski do Szwajcarii czuli wygodę i bezpieczeństwo, a po dojechaniu na miejsce nie odczuwali zmęczenia. Nasza dbałość o każdy szczegół odwzajemnia się nam zadowoleniem naszych klientów.

REZERWACJA

Tel. / +48 609 121 997

Dni wyjazdu do Szwajcarii:
Wtorek i Piątek

Przewóz osób do Szwajcarii

Przewozy z adresu pod adres w atrakcyjnej cenie

Z nami podróżujesz w systemie Door to Door. Postawiliśmy na taki sposób świadczenia usług, ponieważ zapewnia on naszym pasażerom wygodę i możliwość oszczędzania na dodatkowych dojazdach. Między innymi na możliwość darmowego podróżowania spod adresu pod adres nasze usługi wykazują się niewygórowaną ceną. Gratis do każdego biletu zapewniamy również duży limit bagażowy, który pozwala bez problemu pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W cenie biletu zapewniamy również świeżą kawę z markowego ekspresu bez limitu podczas całej podróży.

Dbamy o każdy szczegół, dlatego nasze busy są komfortowo wyposażone, a każdą trasę planujemy z wyprzedzeniem. W naszych pojazdach znajduje się wszystko, czego potrzeba w dalekiej podróży,ze szczególną uwagą zadbaliśmy o siedzenia, które są duże, regulowane i zapewniają dostateczną ilość miejsca na nogi. Wszystkie nasze pojazdy są 9-cio osobowe, ponieważ chcemy, aby każda podróż odbywała się w małym gronie. Skromna ilość pasażerów pozwala na spokojny i szybki przejazd oraz dostarczenie wszystkim bezpośrednio pod adres.


Busy z Polski do Szwajcarii

Sprawdź co możemy Tobie zaoferować

Komfort podróżowania

Wygodne i niemęczące przejazdy to dla nas podstawa, dlatego indywidualnie wyposażyliśmy swoje pojazdy. Zależy nam na tym, aby każdy w trasie mógł zająć się tym, co lubi.

Paczki do Szwajcarii

Przekazuj z nami paczki zawsze, gdy tego potrzebujesz. Wszystkie pakunki dowozimy spod adresu pod adres i jesteśmy w stałym kontakcie z adresatem i odbiorcą.

Przeprowadzki Polska Szwajcaria

Z nami przeprowadzki są o wiele łatwiejsze. Przewozimy meble, sprzęt RTV i AGD oraz drobne rzeczy. Jeśli potrzebujesz pomożemy Ci również wszystko spakować.